Ми - за Безпечний Інтернет!


 




Пам'ятайте!
Розмістивши інформацію в Інтернеті, ви втрачаєте контроль над нею і в більшості випадків вже ніколи не зможете видалити всі її копії.

Перевіряйте!

Завжди слід переконатися, що ви знаєте людину,
якій надаєте інформацію, і знаєте, для чого її буде використано.

Думайте!
Чи безпечно розміщувати особисту інформацію на своєму веб-сайті, якщо ви не впевнені в тому, для чого вона використовуватиметься?

Поради батькам

  • Дізнайтеся якнайбільше про Інтернет і про те, що діти роблять, перебуваючи в мережі. Попросіть дітей показати вам, які місця вони відвідують тащо їм подобається. Нехай ваше спілкування буде відкритим, щоб за потреби діти могли без вагань прийти до вас по допомогу.
  • Складіть з дітьми угоду про роботу в Інтернеті. Угода має містити чіткі інструкції щодо того, які сайти вони можуть відвідувати в Інтернеті та що вони там можуть робити.
  • Контролюйте використання Інтернету дітьми. Діти до 10 років не мають навичок критичного мислення, достатніх для самостійної роботи в Інтернеті. Тому бажано розміщувати підключений до Інтернету комп'ютер у загальній зоні оселі, а не в дитячій кімнаті.
  • Розкажіть дітям про прояви негативного ставлення в Інтернеті. Підліткам легше буде визначити інформацію, яка виховує погане ставлення до інших лю¬дей, якщо вони знатимуть про методи, які використовують для формування подібної інформації. Розкажіть їм про символи, що зазвичай роз-міщують на таких сайтах, зокрема свастику.
  • Використовуйте програми фільтрації. Фільтри допомагають блокувати певні матеріали, які виховують жорстокість і негативне ставлення до інших людей. Проте ці технології не вирішують про-блему остаточно.
  • Виховуйте норми гарної поведінки в Інтернеті. Навчайте дітей бути толерантними і ввічливими під час спілкування в Інтернеті, поясніть, що не можна відправляти повідомлення, що виражають негативне ставлення, злість та образу.


 

Немає коментарів:

Дописати коментар