05 грудня 2015

Волонтери - люди із "великим" серцем!

Багато років Україна не знала війни, саме війна не обійшла нашу державу тепер. Ще майже півтора року тому,ми не вживали багатьох слів, пов`язаних із війною, тепер майже кожну родину так чи інакше опалило полум`я військових дій. Сьогодні слова «Слава Україні- Героям слава», набули нового змісту.
Наразі вже точно розуміємо ,кому адресовані ці слова, і  ні в кого немає сумнівів, що це герої - хлопці,що зі зброєю у руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.
Дійсно, велику роботу проводять саме волонтери, люди з чуйним серцем і високим почуттям відповідальності. Отож 5 грудня весь світ віддає свою шану та повагу людям із великим серцем, яких шанують за добровільну допомогу, надану нашим воїнам-захисникам.
Основним напрямком в роботі Оникіївської школи  є військово- патріотичне виховання учнів. Цьому свідчить і наша волонтерська робота.
1. Допомагали людям похилого віку,зокрема Животовському М. Л., що має статус «Дитина війни».
2.Провели акцію «Солдатам АТО» (збирали для них теплі речі,виготовляли обереги,  писали листи, малювали малюнки,передавали прапор України з побажаннями для солдат.
3.Зустріч з волонтером Бурко.Немає коментарів:

Дописати коментар