07 лютого 2017

День Безпечного Інтернету!Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Воно відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.
Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету. 
В Оникіївській ЗШ І-ІІІ ступенів День «безпечного/кращого» Інтернету відзначили роботою над стіннівками. Учні 5-11 класів на свій власний розсуд розмістили інформацію, які вони вважають доцільною в розкритті цієї теми.

Окрім того, учні отримали завдання пройти анкетування «Ми за Безпечний Інтернет» (перейдіть за посиланням), яке  напередодні було розміщене на блозі школи.
  
 

Немає коментарів:

Дописати коментар