27 квітня 2017

Зона відчуження - Чорнобиль!


 Ми атомні заложники прогресу.
Вже в нас нема ні лісу, ні небес.
Так і живем од стресу і до стресу,
Абетку смерті маємо –  АЕС.
Л. Костенко


Тридцять один рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс свiту багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.
В Оникіївській ЗШ І-ІІІ ступенів 26 квітня був оголошений Днем Тиші. Ранок почався з інформаційної лінійки. О 10 00 годині разом з представниками сільської ради, учні  та вчителі Оникіївської школи поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Після цього відвідали годину пам’яті в сільському будинку культури, де були присутні учасники ліквідації Чорнобильської катастрофи села Оникієве.
Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.


спецпроект 1+1

Немає коментарів:

Дописати коментар