27 квітня 2019

Чорнобиль з пам’яті не стертиВ історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують серця гострим болем. Одна  із таких дат – 26 квітня 1986 року. Це одна із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність.
День Тиші в школі розпочався інформаційною пам’ятною лінійкою. Після цього в парку с.Оникієве біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії  зібралися ліквідатори на Чорнобильській АЕС , учні та вчителі Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів , фольклорний колектив «Берегиня» та просто небайдужі односельчани, щоб згадати найстрашнішу катастрофу ХХ-го століття та висловити вдячність героям, які ціною свого життя захистили світ від біди.
Разом з тим учні школи мали змогу переглянути Чорнобиль 360о: «поблукати» вулицями Прип’яті, побачити зруйновані часом житлові будинки, лікарні  та школи.


По завершенню були підведені підсумки районного конкурсу «Чорнобиль з пам’яті не стерти», де учні школи були відзначені подяками. Учениця 9-го класу Сидорук Єлизавета
 грамотою за І місце у номінації «Художнє слово».

Немає коментарів:

Дописати коментар