15 жовтня 2015

День захисника України в школі


  14 жовтня уособлює в собі свята «Покрова», «День козацької слави» та «День Захисника України»
З нагоди цих свят в школі була проведена така робота:
1. Провели шкільну лінійку на якій ознайомили дітей з історією цих свят.
(інформацію про ці свята підготували діти з міністерства інформації шкільного парламенту) 
2.Міністерство культури організувало прослуховування козацьких пісень на великих перервах.
3.Спільно з працівниками культури  в приміщенні СБК 13 жовтня була проведена зустріч з учасниками АТО. З Оникіївської сільської ради в зону АТО було призвано 22 особи. Частина з них уже повернулися додому, тому їх запросили на зустріч з учнями школи. Цих солдат і присутніх в залі чоловіків привітали з святом Захисника України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих,  хто загинув в зоні АТО та в час Другої Світової війни і поклали квіти до могили загиблих воїнів .
Вовченко Володимир Вікторович, учасник АТО, відповів на ряд запитань, які цікавили учнів нашої школи.     
Для учасників АТО учні читали свої власні вірші та підготували святковий концерт
Напередодні свята Дня Захисника України відбулася зустріч з волонтером Володимиром Бурко 22-річний син якого загинув в зоні АТО. Сам він пише і виконує пісні про солдатів АТО, волонтерів. Село Оникієве він відвідав з благодійним концертом.Не залишилися і жителі села байдужими. Вони передавали в зону АТО продукти харчування, теплий одяг, а учні школи передали обереги, малюнки, листівки, вірші. Учні школи передали обереги, малюнки, листівки, вірші в зону АТО.    
          В класних колективах пройшли також виховні заходи:Класні години спілкування на тему « Відродження козацької слави та народних традицій», «Ми нащадки козаків, «Козацькі сурми», «Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов'язую долю свою», «А ми тую червону калину підіймемо, а ми тую славну Україну розвеселимо», «Бо хто за що, а ми за незалежність, ото ж нам так і важко через те». Класна служба новин «14 жовтня  - День Захисника України
 Учні початкових класів виготовляли вітальні  листівки для хлопчиків. В 3 класі провели спортивні змагання між двома командами «Козачки» і «Мудра сова», святкова лінійка «Юні захисники» (2 клас), КВК «Козацькому роду нема переводу» (4 клас).

Немає коментарів:

Дописати коментар